Музичне заняття з елементами музикотерапії

18 листопада  на базі дошкільного навчального закладу  №7 "Калинка" було проведено методичне об'єднання музичних керівників. Лашко В.В. показала музичне заняття для групи дітей 4-го року життя з елементами музикотерапії.

Тема: "Подорож до сонечка"

Програмовий зміст  Розвивати музичний слух та голос дітей, сприяти розвитку зорової та слухової уваги. Формувати почуття ритму, вміння узгоджувати рухи з музикою. Вчити співати без напруження, протяжно, виразно вимовляти слова, правильно співати мелодію. Заохочувати дітей співати разом з дорослим, розвивати вокально-хорові навички. Залучати дітей до запропонованого ігрового сюжету. Викликати у дітей радісний настрій, виховувати доброзичливі стосунки між однолітками. Сприяти розвитку емоційної чутливості, вчити виразно виконувати невеликі ролі. Розвивати музичні здібності дітей, виховувати любов до музики. Сприяти виникненню відчуття емоційного задоволення від свого виступу.

Обладнання: картинки з зображенням хмаринки, сонечка, дві краплинки з паперу (велика і маленька), іграшки - мишка, кішка, металофон, підноси з сухими листочками, брязкальця, подушечка, маска-наголівник.