Доброзичливий, дружній, працьовитий колектив кожного ранку з радістю зустрічає маленьких вихованців. Створює всі умови для творчого, різнобічного, духовно-морального розвитку підростаючого покоління. У нашому садочку панує гармонія, щирість і любов до дітей. Тут дітям тепло і затишно. Тут можна усе! Дружити, мріяти, міркувати, малювати, сміятися, любити, гратися, творити, радіти, жартувати, сумувати, фантазувати, помилятися... Тут живуть своєю душою професіонали своєї справи, котрі разом із керівником закладу перебувають у постійному творчому пошуку шляхів модернізації освітнього процесу.

Колектив дошкільного навчального закладу "Калинка" налічує 36 працівника, з них - 15 педагогів, 21 - обслуговуючий персонал.

Педагогічний колектив закладу становить 15 осіб: завідувач  –  1, вихователь  -  методист –  1, вихователів  –  10 , музичних керівників –  1, практичний психолог  –  1, інструктор з фізичного виховання – 1.

Аналіз  рівня освіти педагогічних працівників

Аналіз рівня кваліфікації педагогічних працівників:

ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД

Вихователь  закладу дошкільної освіти здійснює освітній процес.

Дотримується, встановленого у дошкільному навчальному закладі режиму роботи та

Правил внутрішнього трудового розпорядку.

Виконує інструкції з охорони праці, дорожнього руху, протипожежної безпеки, цивільної оборони, охорони життя та здоров’я дітей.

Тісно співпрацювати з батьками з питань організації освітнього процесу та особистісного розвитку дитини.

Створює атмосферу доброзичливого ставлення між дорослими і дітьми, дотримується професійної етики.

Планує, організовує, здійснює педагогічну роботу, спрямовану на формування всебічно розвиненої особистості дитини, творчо використовує передовий педагогічний досвід, досягнення педагогічної науки, забезпечує реалізацію особистісно-орієнтованого, інтегрованого та диференційованого підходу при організації освітньої роботи з дітьми.

Реалізовує індивідуальний підхід до вихованців, вивчає, враховує та сприяє розвиткові їх особистісних здібностей та обдарувань.

П.І.Б. вчителя

Назва навчального закладу, який закінчив, дата закінчення

Спеціальність учителя за дипломом

нац. університет 2019

соц. педагог і псих.

ОБСЛУГОВУЮЧИЙ ПЕРСОНАЛ

Всі ці співробітники забезпечують безперебійну роботу закладу дошкільної освіти, але тільки помічник вихователя працює безпосередньо з дітьми.

Помічник вихователя (в повсякденному спілкуванні - просто няня) допомагає вихователю в організації освітньо-виховного процесу, і разом з вихователем відповідає за життя і здоров'я вихованців. Вона приносить з харчоблоку їжу і роздає, потім прибирає і миє посуд, готує воду для вмивання дітей, для полоскання рота; в старших групах організовує сервіровку дитячих столів. Допомагає вихователю виводити дітей на прогулянку і заводити їх в групу, роздягати малюків перед тихою годиною й одягати після сну. Готує все необхідне для проведення гігієнічних процедур, бере участь в організації занять з навчання дітей. Також помічник вихователя відповідає за чистоту в приміщеннях - два рази на день вона проводить вологе прибирання в групі, відповідно до діючих вимог проводить санітарну обробку посуду, іграшок, стежить за чистотою рушників, змінює їх по мірі забруднення, допомагає вихователю у проведенні гігієнічних процедур з дітьми. Один раз в 10 днів проводить зміну постільної білизни.

ПІП

21.

Юрко Любов Петрівна сторож

ДО КОГО ЗВЕРНУТИСЯ?

До будь-якого працівника закладу дошкільної освіти батьки можуть звернутися з питаннями і отримати кваліфіковану відповідь.

Так, вихователь-методист може відповісти на питання, що стосуються організації дозвілля дітей вдома, розповісти про програми та методи роботи, які використовуються в дитячому садку, про те, що повинна знати і вміти дитина до певного віку, порадити, які книги та іграшки варто купувати малюкові.

З вихователями можна обговорити деякі питання виховання:

Що зробити, щоб дитина прибирала іграшки?

Чим зайняти дитину під час підготовки до вечері?

Як обговорювати з дитиною прочитаний твір?

Які питання слід задавати дитині під час розглядання ілюстрацій у книзі?     та ін.

Практичний психолог проконсультує з  питань виховання й розвитку дітей та з приводу страхів, примх, впертості у дітей.

Помічник вихователя дасть відповідь на питання, що стосуються культурно-гігієнічних навичок, апетиту дитини, пояснить, коли і як проводиться провітрювання в групі.

Всі  працівники дитячого садка працюють у тісному контакті один з одним, створюючи найкращі умови для фізичного та психічного життя дитини.

Адміністрація закладу дошкільної освіти створює працівникам всі умови для плідної роботи. Завдяки оптимальній розстановці та цілеспрямованому використанню кадрів, робота колективу ЗДО відзначається стабільністю та позитивною результативністю.